logo
رنگ مو در دوران قاعدگی، آری یا نه؟
niki
#1 ارسال شده : شنبه, 24 نوامبر 2018 06:01:10 ب.ظ(UTC)
رتبه: Newbie

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 24/11/2018(UTC)
ارسالها: 1
مکان: تهران

تقریبا از زمانیکه بخاطر داریم همیشه این سوال بین اکثر ما خانم ها رواج داشته که آیا میتونم در مدت زمان قاعدگی موها را رنگ کنم یا نه و یا رنگ مو در دوران قاعدگی مناسب است یا نه؟هم چنین بسیاری از مشتریان فروشگاه اینترنتی مو تن رو که روزانه جهت مشاوره به سایت موتن رو مراجعه می کنند، این سوال را به کرات از مشاورین ما میپرسند، بنابراین تصمیم گرفتیم مقاله ای در این مورد بنویسیم و با بیان نکات مربوط به این موضوع، پاسخ درست به عزیزانی که این سوال براشون مطرح هست داده شود. دعوت میکنم برای پاسخ به این سوال، مقاله رو تا انتها و با دقت مطالعه کنید.

آیا می توانیم در طول دوران قاعدگی موهای خود را رنگ کنیم؟
در پاسخ به این سوال باید گفت که نمی‌توان جواب مشخص و کاملا واضحی در این خصوص داد چون بدلیل متفاوت بودن تغییرات هورمونی سطح بدن از فردی به فرد دیگر و همچنین جنس مو ، پوست و ژن افراد، تاثیر رنگ مو در دوران قاعدگی از فردی به فرد دیگر متفاوت است اما در ادامه این مقاله سعی کردیم بطور مفصل و با مراجعه به مطالعات صورت گرفته در چندین دانشگاه، به شرح پاسخ این سوال به درستی بپردازیم.

مطالعه بیشتر: همه چیز در مورد رنگ مو

تاثیر دوران قاعدگی بر بدن چیست؟
ابتدا بدانید که یک بانو در هنگام دوران قاعدگی چه کارهایی می تواند یا نمی تواند انجام دهد، مثلا رنگ مو در دوران قاعدگی چه تاثیری بر بدن دارد و همینطور بدانید که در طول این دوره چه اتفاقی در بدن می افتد. هر دختر از بدو تولد با ذخیره تخمکها در تخمدان متولد می شود. از زمان بلوغ تا زمان یائسگی، هر ماه ذخیره تخمک ها و به مرور و با ازاد شدن این تخمک ها کاهش می یابد. بنابراین برای بارداری احتمالی، در طی این دوره تخمک گذاری، دیواره رحم زن ضخیم تر می شود تا خودش را برای نگهداری از جنین آماده کند.

این بافت برای یک جنین تشکیل می شود تا بر روی رحم نگه داشته شود و خود را تغذیه کند. حال، زمانی که بارداری اتفاق نمی افتد، این بافت از بین می رود، تخمک از تخمدان رها می شود و از طریق باز کردن رگ های خونی از بدن خارج می شود. این روند که در طی آن بافت تخریب شده تخمک از بدن خارج میشود، دوره قاعدگی نامیده می شود. این فرایند یک روند طبیعی برای یک زن است.
برای ادامه مطالب از لینک زیر استفاده نمایید:
https://mootanroo.com/wall
juteco
#2 ارسال شده : چهارشنبه, 20 فوريه 2019 04:36:43 ب.ظ(UTC)
رتبه: Newbie

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 20/02/2019(UTC)
ارسالها: 1
مکان: USA

با سلام ممنون از شما عالی بود. ژوت
فید Rss  Atom Feed
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
Guest
جهش به انجمن  
شما مجاز به ارسال مطلب در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این انجمن نمی باشید.

Clean Slate theme by Jaben Cargman (Tiny Gecko)
قدرت گرفته از YAF 1.9.5 RC1 | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0.479 ثانیه ایجاد شد.